Naše škola se zapojí do akce Týden pro wellbeing. V rámci této události čekají žáky zajímavé aktivity. Pondělí zahájíme recitační soutěží, kdy si budeme trénovat vzájemné naslouchání. V úterý nás navštíví pan Hladík se svým hudebním programem a ukáže nám, že hudba rozvíjí, ale i uklidňuje a léčí. Celý týden budeme pracovat v centrech aktivit, která budou zaměřena právě na wellbeing. Celou akci navíc podpoříme tím, že přijdeme oblečeni do fialové barvy.
Svátek má Lubomír
Slunce vychází:4:54
Slunce zapadá:21:05